کیهان سازه کهن

نماینده رسمی شیمی سازه آرمانی در خراسان کیهان سازه مفتخر است که با فناوری نوین در ساخت و آببندی انواع سازه‌های آبی و ساختمانی با برند شیمی سازه آرمانی فعالیت نموده و خدمات بسیاری را از پروژه‌های خرد و کلان در عرصه ساخت و ساز، انبوه سازی، معماری و شهرسازی ادامه داده است. خلاقیت و نوآوری محصولات با هدف افزایش بهره وری در تمامی فرایندهای تولیدی و تکنولوژی و تاکید بر آموزش نیروی انسانی به عنوان سرمایه‌های ارزشمند سازمانی از اصول خدشه ناپذیر این شرکت می‌باشد.

افتخار ما اعتماد شما

نماینده رسمی شیمی سازه آرمانی در خراسان
کیهان سازه مفتخر است که با فناوری نوین در ساخت و آببندی انواع سازه‌های آبی و ساختمانی با برند شیمی سازه آرمانی فعالیت نموده و خدمات بسیاری را از پروژه‌های خرد و کلان در عرصه ساخت و ساز، انبوه سازی، معماری و شهرسازی ادامه داده است. خلاقیت و نوآوری محصولات با هدف افزایش بهره وری در تمامی فرایندهای تولیدی و تکنولوژی و تاکید بر آموزش نیروی انسانی به عنوان سرمایه‌های ارزشمند سازمانی از اصول خدشه ناپذیر این شرکت می‌باشد.

خدمات در حوزه عمران

ساخت انواع مخازن بتنی

طراحی و ساخت انواع مخازن بتنی یکی از مسائلی است که در ذخیره آب نقش دارد. طرحی که دارای ابعاد و ساختار مشخص باشد که بشود مایعات را در خود جای دهد.

تصفیه خانه

کیفیت آب های سطحی و زیرزمینی باهم متفاوت است، به همین دلیل برای بهبود این کیفیت تصفیه خانه های بزرگ بتنی ساخته می‌شوند.

سپتیک

دستگاهی برای تصفیه فاضلابی که از واحد مسکونی خارج می‌شود. در این دستگاه مواد فاضلابی چندین بار تصفیه می‌شود تا وقتی به چاه می‌ریزد باعث کور شدن حفره نشود.

سپتاژ

لجن فرآوری شده از چاه فاضلاب یا توالت را سپتاژ می‌نامند. در تصفیه خانه سپتاژ و دیگر مواد آلاینده از بین می‌روند و آب دوباره به چرخه حیات برمی‌گردد.

استخرهای شنا

تولید و ساخت استخرهای شنا و اعمال استانداردهای مهم در هنگام اجرای عملیات مهارتی خاص در طراحی و استفاده از ابزار باکیفیت در ساخت آن نیاز است.

مشاوره در ساخت و تامین متریال

یکی از بخش های مهم یک پروژه، طراحی آن است و یک نقشه راه. شرکت کیهان سازه با تیمی مجرب و بلده کار در زمینه طراحی پروژه در کنار شماست.

خدمات در حوزه معماری

طراحی انواع پروژه

یکی از بخش های مهم یک پروژه، طراحی آن است و یک نقشه راه. شرکت کیهان سازه با تیمی مجرب و بلده کار در زمینه طراحی پروژه در کنار شماست.

بازسازی و مرمت سازه های قدیمی

شرکت کیهان سازه با برنامه ریزی دقیق و استفاده بهترین مواد مصرفی و استادکار مجرب، پروژه‌های قدیمی که فاقد استاندار هستند را مرمت و بازسازی می‌کند.

مشاوره، طراحی دکوراسیون داخلی و تامین متریال

شرکت کیهان سازه علاوه بر مقاومت و استقامتی که در پروژه‌ها لحاظ می‌کند. سعی دارد تا در زیباسازی آن‌هم نقش خود را ایفا کند.